1. Dzisiaj Niedziela Misyjna pod hasłem „Idźcie i zapraszajcie wszystkich na ucztę”. Zbiórka na potrzeby misyjne do puszki przy wyjściu z kościoła.
  2. Również dzisiaj w kościele parafialnym w Żarnowie comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II z błogosławieństwem relikwiami i poświęceniem róż.
  3. W poprzednią niedzielę odbyło się liczenie wiernych – Dominicantes (liczba obecnych na Mszy Świętej: Rzystnowo 30 osób; Żarnowo 79 osób; Koniewo 20 osób) i Communicantes (liczba przyjmujących Komunię św.: Rzystnowo 16 osób; Żarnowo 41 osób; Koniewo 6 osób).
  4. Wspólnotowy różaniec: Koniewo w środę o 18.15; Żarnowo w środę, czwartek, piątek i sobotę o 17.00; Rzystnowo w środę i piątek o 18.15.
  5. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego, pobrania poświęconych różańców i wody święconej.
  6. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  7. Bóg zapłać za modlitwę, ofiary na remonty kościołów i budowę domu parafialnego, inne dary, za dbałość o świątynie i krzyże przydrożne. Dziękuję za ofiary na tacę budowlaną w zeszłą niedzielę: Rzystnowo – 319 zł; Żarnowo 1414 zł; Koniewo – 531 zł. Za zgodą rady parafialnej wszystkie ofiary w kwocie 2264 złotych zostały wysłane do parafii Rudnica na terenach powodziowych. Tamtejszy ks. proboszcz Józef Szkwarek serdecznie dziękuje i odprawi w intencji naszej parafii Mszę Świętą.
  8. Odpust w kościele parafialnym Chrystusa Króla w Żarnowie 24 listopada br. o godzinie 12.00. Będzie to uroczystość kościoła w Żarnowie i całej parafii. Zapraszamy już dziś!
  9. Dostępne są kartki na wypominki.
  10. Zachęcam, aby na Mszę Świętą przychodzić przynajmniej 5 minut przed rozpoczęciem.
  11. Niech Pan Bóg błogosławi w pracy, nauce, codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!