1. Dzisiaj XXIV Dzień Papieski: JAN PAWEŁ II – EWANGELIA STAROŚCI I CIERPIENIA. Zbiórka dla stypendystów Fundacji  „Dzieło   Nowego   Tysiąclecia” jako „Żywego pomnika św. Jana Pawła II”.
  2. Również dzisiaj liczenie wiernych – Dominicantes (liczba obecnych na Mszy Świętej) i Communicantes (liczba przyjmujących Komunię św.).
  3. Wspólnotowy różaniec: Koniewo w poniedziałek i sobotę o 18.15; Żarnowo w poniedziałek, piątek i sobotę o 17.00; Rzystnowo w piątek o 18.15.
  4. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego, pobrania poświęconych różańców i wody święconej.
  5. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  6. Bóg zapłać za modlitwę, ofiary na remonty kościołów i budowę domu parafialnego, inne dary, za dbałość o świątynie i krzyże przydrożne. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę budowlaną.
  7. Zostały odebrane prace remontowe w kościele parafialnym w Żarnowie. Uroczyste poświęcenie odnowionej wieży i odrestaurowanych witraży wraz z figurą Chrystusa Króla w dzień odpustu parafialnego 24 listopada br. o godzinie 12.00. Zapraszamy już dziś.
  8. Są już dostępne kartki na wypominki.
  9. Za tydzień w kościele parafialnym w Żarnowie comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II z błogosławieństwem relikwiami i poświęceniem róż.
  10. Niech Pan Bóg błogosławi w pracy, nauce, codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!