1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
  2. Na jutro (7 października) papież Franciszek ogłosił dzień modlitwy i postu w intencji pokoju na świecie. Zachęcam do pozytywnej odpowiedzi.
  3. Wspólnotowy różaniec: Koniewo w czwartek o 18.15; Żarnowo w środę, czwartek i piątek o 17.00; Rzystnowo w środę i piątek o 18.15.
  4. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego, pobrania poświęconych różańców i wody święconej.
  5. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  6. Bóg zapłać modlitwę, ofiary na remonty kościołów i budowę domu parafialnego, inne dary, za dbałość o świątynie i krzyże przydrożne. W zeszłą niedzielę na Hospicjum w Szczecinie zebraliśmy w całej parafii 702,70 zł.
  7. Za tydzień taca budowlana.
  8. Zostały odebrane prace remontowe w kościele parafialnym w Żarnowie. Uroczyste poświęcenie odnowionej wieży i odrestaurowanych witraży wraz z figurą Chrystusa Króla w dzień odpustu parafialnego 24 listopada br. o godzinie 12.00. Zapraszamy już dziś.
  9. Dziękuję pani Joannie Deskiewicz za noclegi i wyżywienie dla panów pracujących przy renowacji witraży.
  10. Za tydzień XXIV Dzień Papieski: JAN PAWEŁ II – EWANGELIA STAROŚCI I CIERPIENIA. Zbiórka dla stypendystów Fundacji  „Dzieło   Nowego   Tysiąclecia” jako „Żywego pomnika św. Jana Pawła II”.
  11. Niech Pan Bóg błogosławi w pracy, nauce, codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!