1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy wrzucić ofiarę do puszki, aby wspomóc Hospicjum w Szczecinie. Na rzecz powodzian w ubiegłą niedzielę zebraliśmy 1816,20 zł i przekazaliśmy na konto Caritas.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  3. Msza Święta za powołanych i o nowe powołania do służby w Kościele, szczególnie z naszej parafii w Rzystnowie o 17.00.
  4. W piątek i sobotę Msze Święte z możliwością przyjęcia Komunii św. wynagradzającej (9 pierwszych piątków i 5 pierwszych sobót): Koniewo – 16.00; Żarnowo – 17.00; Rzystnowo – 18.15.
  5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę w godzinach przedpołudniowych.
  6. Dzisiaj poświęcenie różańców przed miesiącem październikiem, czasem szczególnej wspólnotowej modlitwy na różańcu.
  7. Wspólnotowy różaniec: Koniewo w piątek i sobotę o 16.00; Żarnowo w piątek i sobotę o 17.00; Rzystnowo w czwartek o 17.00 i piątek i sobotę o 18.15.
  8. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  9. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  10. Bóg zapłać modlitwę, ofiary na remonty kościołów i budowę domu parafialnego, inne dary.
  11. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
  12. Niech Pan Bóg błogosławi w pracy, nauce, codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!