NIE LĘKAJMY SIĘ BYĆ WIERNYMI ŚWIADKAMI PRAWDY. NIECH CHWALEBNE ZMARTWYCHWSTANIE PANA JEZUSA BĘDZIE NIEWYCZERPANYM ŹRÓDŁEM NASZEJ NADZIEI NA BOŻE ZWYCIĘSTWO, NA ZWYCIĘSTWO BOŻEJ MIŁOŚCI.

POKOJU DUCHA I PRAWDZIWEJ RADOŚCI. NIECH ONA OPROMIENIA KAŻDY DZIEŃ, KAŻDĄ PODJĘTĄ DECYZJĘ I KAŻDY TRUD.

 

 1. Msze Święte w Wielkanoc: Niedziela Zmartwychwstania – Żarnowo o 6.00 (Rezurekcja) i 10.30, Koniewo o 8.00, Rzystnowo o 9.00; Poniedziałek Wielkanocny: 9.00 – Rzystnowo, 10.30 – Żarnowo, 12.00 – Koniewo.
 1. W Poniedziałek Wielkanocny wspieramy modlitwą i ofiarą uczelnie katolickie w Polsce
 2. 2 kwietnia we wtorek przypada 19 rocznica śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. Mieszkańcy Rzystnowa zgromadzą się w tym dniu pod krzyżem przydrożnym o 21.20, aby wspominać św. Jana Pawła II i modlić się za jego wstawiennictwem. Zapraszamy wszystkich chętnych!
 1. Najbliższy czwartek, piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. Msza Święta za powołanych i nowe powołania do służby w Kościele w Rzystnowie w czwartek o 17.00.
 2. W piątek i w sobotę Msze Święte z możliwością przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej(9 pierwszych piątków miesiąca i 5 pierwszych sobót miesiąca): Koniewo – 16.00; Żarnowo – 17.00; Rzystnowo – 18.15.
 1. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną w sobotę w godzinach przedpołudniowych.
 2. Następna niedziela jest świętem Miłosierdzia Bożego. To także pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic w Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
 3. Bóg zapłać za wspólnotowe przeżywanie Triduum Paschalnego, pięknie przygotowane Ciemnice i Groby Boże, wszelkie dary, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za dwa tygodnie taca budowlana.
 1. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
 2. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
 3. Do bierzmowania – po zatwierdzeniu przygotowania – będzie można przystąpić w sobotę 01 czerwca br. o 12.00 w Wolinie podczas Archidiecezjalnych Dni Młodych.
 1. Parafia św. Jerzego w Goleniowie zaprasza na pielgrzymkę do Hiszpanii i Francji w dniach od 19 do 26 września 2024 roku. Szczegóły na www.swjerzy.goleniow.pl
 1. Urząd Gminy w Przybiernowie informuje, że w dniu wyborów (niedziela 7 kwietnia br.) zorganizowany będzie bezpłatny transport dla wyborców do lokalu wyborczego nr 1 w Przybiernowie, ul. Mieszka I 1 (szkoła): Rzystnowo 9.45, Miodowice 9.50.
 1. Niech Pan Bóg nam błogosławi na czas świętowania, później nauki i pracy. Pozdrówcie wraz  z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!