1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów.
  2. Procesje eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała do czwartku włącznie w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00.
  3. Najbliższy piątek jest pierwszym miesiąca. Msze Święte z możliwością przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej: Rzystnowo – 15.00; Koniewo – 16.00 i Żarnowo – 17.00.
  4. Zachęcam w czerwcu do odmawiania litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Z racji Roku Ottonowego zapraszamy na koncert organowy w niedzielę 09 czerwca o 10.30 w kościele parafialnym w Żarnowie. Po koncercie zapraszamy wszystkich chętnych na podróż w czasie. Osoby zainteresowane będą mogły spróbować swoich sił w pisaniu prawdziwym, starym piórem, tak jak to czyniono w średniowieczu. Bóg zapłać sołectwu Żarnowo i KGW Żarnowianki za organizację tego wydarzenia. Program koncertu na plakacie zamieszczonym na naszej stronie parafialnej i parafialnym Facebooku.
  1. Dziękuję za ofiary na kościoły i budowę nowego domu parafialnego (za tydzień taca budowlana). Za dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz. Za przygotowanie procesji Bożego Ciała i liczne w nich uczestnictwo. Zdjęcia na naszej stronie parafialnej.
  2. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  3. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  4. Mamy zaproszenie na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. Szczegóły www.szczecinska-rowerowa.pl
  5. Proszę o modlitwę w intencji remontu naszych kościołów i budowy nowego domu parafialnego.
  6. Niech Pan Bóg nam błogosławi. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!