1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu, poświęcenie różańców, zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów.
  1. Najbliższy czwartek, piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. W czwartek Msze Święte z modlitwą różańcową: w Koniewie o 17.00, w Rzystnowie o 18.15.
  1. W tym tygodniu wspólnotowo będziemy się modlić: w Koniewie – poniedziałek o 17.00, w środę, czwartek o 17.00, piątek i sobotę o 16.00; w Żarnowie – w piątek i sobotę o 17.00; w Rzystnowie w czwartek o 18.15.
  1. W piątek w Żarnowie po Mszy Świętej i różańcu spotkanie formacyjne członków Róż Żywego Różańca. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach.
  1. Intencjami w różańcu indywidualnym i wspólnotowym niech będą: za Kościół powszechny i pasterzy, za Ojczyznę, naszą parafię, o nawrócenie i silną wiarę, za chorych, dzieci i młodzież,  w intencji budowy nowego domu parafialnego i remontu kościołów, zmarłych i dusze w czyśćcu cierpiące.
  1. Wiernym z Rzystnowa, Miodowic, Jarszewka i Machowca dziękujemy za bardzo dobrze przygotowany odpust ku czci św. Stanisława Kostki połączony z dożynkami, który odbył się w niedzielę 24 września br. w kościele filialnym w Rzystnowie.
  2. Bóg zapłać za modlitwy, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego.  Za tydzień w drugą niedzielę miesiąca tradycyjnie ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na budowę nowej plebanii.
  3. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD). Przynosimy do kościoła, sprzęt o większych gabarytach przywozimy do pana kościelnego Andrzeja Małańczaka w Żarnowie. Czas zbiórki do 6 października br. Dzięki tej akcji możemy wesprzeć misje.
  4. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  5. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Niedziela”, ”Opiekun”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”.
  6. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!