1. Dziękujemy Ojcom Oblatom Maryi Niepokalanej Krzysztofowi Jezierskiemu i Danielowi Biedniakowi.za prowadzenie nas przez czas łaski MISJI ŚWIĘTEJ.
  2. Bóg zapłać za ofiary z okazji Misji (na tacę i w kopertach), zakwaterowanie, wyżywienie, różne poczęstunki.
  3. Rodziny Młynarczuk i Sowińscy wdzięczni za przyjęty chrzest i inne sakramenty w kościele parafialnym w Żarnowie ufundowały nowy, piękny krzyż misyjny. Przy montażu pomagali Sławomir Mikraszewicz, Stanisław Łuczak, Krystian Węcławek, Krystyna Nizioł (z Połczyna Zdroju), Koło łowieckie „Dzik”.
  4. Nabożeństwa majowe: w kościele, przy krzyżach przydrożnych, w domach – módlmy się codziennie za nasze rodziny i Ojczyznę, wzywając wstawiennictwa św. Jana Pawła II i bł. Stefana Wyszyńskiego.
  5. W najbliższy piątek o 17.00 w kościele parafialnym w Żarnowie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i spowiedź św. przed I Komunią Świętą.
  6. Uroczystość I Komunii Świętej w Żarnowie 20 maja w sobotę o 12.00.
  7. Bóg zapłać za modlitwy, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego.
  1. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  2. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Opiekun”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  3. Za dwa tygodnie w niedzielę 28 maja o 19.00 w kościele parafialnym w Żarnowie koncert muzyki sakralnej. Serdecznie zapraszamy.
  4. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!

 

„JESTEM MARYJO CAŁY TWÓJ I WSZYSTKO CO MOJE, TWOIM JEST, O JEZU MÓJ NAJMILSZY, PRZEZ MARYJĘ TWOJĄ NAJŚWIĘTSZĄ MATKĘ.” (św. Jan Paweł II)

„MATKO BOŻA, NIEPOKALNA MARYJO! TOBIE POŚWIĘCAM CIAŁO I DUSZĘ MOJĄ, WSZYSTKIE MODLITWY I PRACE, RADOŚCI I CIERPIENIA.” (bł. Kard. Stefan Wyszyński)