1. Droga Krzyżowa w piątki: 16.00 – Koniewo, 17.00 – Żarnowo, 18.15 – Rzystnowo. Gorzkie Żale: Rzystnowo po Mszy Świętej niedzielnej, Żarnowo przed Mszą Święta niedzielną (10.10), w Koniewie po Mszy Świętej niedzielnej.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza Święta z komunią św. wynagradzającą w Żarnowie o 17.00. W Koniewie i Rzystnowie komunia św. wynagradzająca podczas Drogi Krzyżowej.
  3. Odwiedziny chorych w sobotę w godzinach przedpołudniowych. Wieczorna Msza Święta w Żarnowie o 17.00 jako comiesięczna (jeszcze za luty) za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II. Po niej spotkanie formacyjno – organizacyjne z rodzicami dzieci komunijnych i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania ( w Koniewie w niedzielę po Mszy Świętej).
  4. Za tydzień niedziela adoracyjna (pierwsza miesiąca). Także zmiana tajemnic różańcowych Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
  5. Od 06 do 14 maja br. w naszej parafii Misje Święte (szczegóły w broszurze kolędowej).
  6. W roku Misji Świętych chcemy odnowić krzyże przydrożne i postawić nowy krzyż przy kościele parafialnym w Żarnowie.
  7. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego.
  8. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  9. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”.
  10. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!