1. Dzisiaj rozpoczyna się Adwent. Jest to również pierwsza niedziela miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic w Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
  2. Msze Święte R.loratnie (jako podziękowanie Maryi za urodzenie Zbawiciela) w tym tygodniu: Koniewo – środa o 17.00; Rzystnowo – czwartek o 17.00; Żarnowo – sobota o 17.00.
  3. 8 grudnia w piątek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte: Żarnowo – 12.00 (Godzina Święta); Koniewo – 17.00; Rzystnowo – 18.15.
  4. Serdeczne podziękowania za przygotowanie odpustu parafialnego z wprowadzeniem relikwii św. Jana Pawła II: Radzie Parafialnej, Sołectwu Żarnowo, KGW „Żarnowianki” i wielu innym wiernym.
  5. Można przyjąć poświęcone opłatki. Nabyć świece „Caritas”.
  6. Wpłynęły do nas podziękowania za oddanie zużytego sprzętu AGD i RTV na rzecz Misji, ofiary na Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.
  7. Bóg zapłać za dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz. Ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za tydzień taca budowlana.
  8. Zachęcamy do kącika bibliotecznego i prasy katolickiej.
  9. Dziękuję za wszelkie dobro, ofiary przy okazji wypominek.
  10. Prosimy o zdjęcia z opisem z różnych wydarzeń w kościołach naszej parafii po wojnie. Do skopiowania i oddania. Będą one przydatne na obchody 70 rocznicy powstania naszej parafii i do remontu świątyń.
  11. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy             chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!