1. Wypominki w Rzystnowie w środę o 18.15. W Koniewie także w środę o 19.15. Natomiast w Żarnowie w czwartek, piątek i sobotę o 17.00.

 

  1. Również tym roku wyjątkowo na mocy specjalnego dekretu papieskiego przez cały miesiąc listopad można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Trzeba także spełnić zwykłe warunkami otrzymania odpustu, czyli być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu. Odpust można ofiarować wyłącznie za zmarłych.

 

  1. Odpust w kościele parafialnym w Żarnowie ku czci Chrystusa Króla za tydzień w niedzielę 21 listopada o 10.30.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, dbałość wewnętrzną i zezwnętrzną świątyń oraz funkcjonowanie całej parafii, budowę nowego domu parafialnego (dzisiejsza niedziela jest drugą miesiąca – taca przeznaczona na budowę plebanii).

 

  1. Niech nam Pan Bóg błogosławi na cały tydzień. Darzy wszelkimi łaskami. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!