1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańca róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II – Emilii i Karola Wojtyłów.

 

  1. W Święto Niepodległości 11 listopada w czwartek Msze Święte jak w każdą niedzielę – 9.00 w Rzystnowie (z wypominkami), 10.30 w Żarnowie, 12.00 w Koniewie (z wypominkami).

 

  1. Wypominki w Żarnowie w piątek i sobotę o 17.00.

 

  1. Również tym roku wyjątkowo na mocy specjalnego dekretu papieskiego przez cały miesiąc listopad można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Trzeba także spełnić zwykłe warunkami otrzymania odpustu, czyli być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu. Odpust można ofiarować wyłącznie za zmarłych.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, dbałość wewnętrzną i zewnętrzną świątyń oraz funkcjonowanie całej parafii, budowę nowego domu parafialnego (przyszła niedziela jest drugą miesiąca – taca przeznaczona na budowę plebanii).

 

  1. Odpust w kościele parafialnym w Żarnowie ku czci Chrystusa Króla za dwa tygodnie w niedzielę 21 listopada o 10.30.

 

  1. Niech nam Pan Bóg błogosławi na cały tydzień. Darzy wszelkimi łaskami. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!