1. Dzisiaj XXI Dzień Papieski. Modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i tradycyjnie przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary na stypendia dla zdolnej młodzieży z terenów wiejskich.

 

  1. W październiku wspólnotowo modlimy na różańcu. W środę o 18.15 w Rzystnowie, o 19.15 w Koniewie. Natomiast w czwartek, piątek i sobotę w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00.

 

  1. W czwartek Dzień Nauczyciela. Zapraszam o 17.00 na Mszę Świętą w intencji Nauczycieli (Emerytowanych także) i wszystkich Pracowników oświaty do kościoła parafialnego w Żarnowie.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Dziękuję z racji drugiej niedzieli miesiąca za ofiary na tacę przeznaczone na budowę nowego domu parafialnego.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!