1. Dzisiaj w kościele parafialnym o 10.30 dziekczynienie za tegoroczne zbiory.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Msza Święta o 17.00 w kościele parafialnym za powołanych i o nowe powołania do służby w Kościele, szczególnie z naszej parafii.

 

  1. Msze Święte z komunią św. wynagradzającą w piątek i sobotę w Żarnowie o 17.00, w Rzystnowie o 18.15, w Koniewie o 19.15.

 

  1. W godzinach przedpołudniowych w sobotę odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.

 

  1. Serdecznie zachęcam do szczepienia się przeciw koronawirusowi i do spisu powszechnego.

 

  1. Bardzo dziękuję wiernym z Koniewa i Siniechowa za piękne przygotowanie odpustu ku czci Matki Bożej Częstochowskiej połączonego z dożynkami.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy u progu nowego szkolnego. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!