1. Dzisiaj zmiana tajemnic żywego różańca róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów. W piątek róży MB Częstochowskiej i MB Fatimskiej.

 

  1. Jutro 3 maja ? uroczystość MB Królowej Korony Polskiej. Msze Święte wg. porządku niedzielnego.

 

  1. W maju zachęcam do wspólnotowego i osobistego odmawiania litanii loretańskiej do NMP (tzw. tradycyjne nabożeństwa majowe).

 

  1. Najbliższy czwartek i piątek są pierwszymi miesiąca. W czwartek w kościele parafialnym o 17.00 Msza Święta za powołanych i nowe powołania, szczególnie z naszej parafii. W piątek Msze św. z komunią św. wynagradzającą: 16.00 – Żarnowo , 18.15 ? Rzystnowo; 19.15 ? Koniewo.

 

  1. Uroczystość bierzmowania będzie 07 maja w piątek o 16.00 w naszym kościele parafialnym. Młodzieży sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej udzieli ks. arcybiskup Andrzej Dzięga. Spotkania formacyjne dla kandydatów i rodziców w najbliższą środę i czwartek o 17.00 w Żarnowie.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!