1. Dzisiaj o 10.30 odpust w kościele parafialnym w Żarnowie ku czci Chrystusa Króla.

 

  1. Wypominki w Rzystnowie w środę o 18.15. W Koniewie także w środę o 19.15. Natomiast w Żarnowie w czwartek, piątek i sobotę o 17.00.

 

  1. Również tym roku wyjątkowo na mocy specjalnego dekretu papieskiego przez cały miesiąc listopad można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Trzeba także spełnić zwykłe warunkami otrzymania odpustu, czyli być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu. Odpust można ofiarować wyłącznie za zmarłych.

 

  1. W kościele parafialnym w czwartek o 17.00 comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Rity. Kartki z intencjami możemy wrzucać do skrzynki przy świeczniku. Po Mszy Świętej spotkanie z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami związane z sakramentami I Komunii św. i Bierzmowania.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, dbałość wewnętrzną i zewnętrzną świątyń oraz funkcjonowanie całej parafii, budowę nowego domu parafialnego (na tacę w drugą miesiąca zebraliśmy – Rzystnowo 280 zł., Koniewo 360 zł., Żarnowo 1220 zł.). Za ofiary z okazji wypominek!

 

  1. Niech nam Pan Bóg błogosławi na cały tydzień. Darzy wszelkimi łaskami. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!