1. Msze Święte dni świątecznych w piątek, sobotę i niedzielę: Rzystnowo o 9.00; Żarnowo o 10.30 i Koniewo o 12.00.

 

  1. W drugi dzień świąt wspominamy pierwszego męczennika św. Szczepana ? poświęcenie owsa https://liturgia.wiara.pl/doc/1405536.Owies-swietego-Szczepana. Ofiary na tacę będą przeznaczone na KUL i WT US.

 

 

  1. W niedzielę 27 grudnia będziemy przeżywać święto Świętej Rodziny i wspomnienie św. Jana ewangelisty. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich https://duszpasterstworodzin.pl/aktualnosci/odnowienie-przyrzeczen-malzenskich-w-niedziele-swietej-rodziny- 2 i poświęcenie wina http://slowo.grodnensis.by/index.php?option=com_content&view=article&id=1844%3A23-316&catid=15%3Apytanne&Itemid=433&lang=pl

.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dary, ofiary na remont kościołów i funkcjonowanie całej parafii, za bieżącą dbałość o wygląd świątyń wewnątrz i na zewnątrz. Dziękujemy Maciejowi Dąbrowskiemu za transmisje Mszy Świętych z kościoła parafialnego. Dziękuję za ofiary przy okazji opłatków.

 

  1. Od nowego roku każdego 22 miesiąca (lub w okolicy) w kościele parafialnym będą odprawiane Msze Święte przez wstawiennictwo Św. Rity i św. Jana Pawła II w intencjach, które możemy na kartce wrzucać do skarbonek w świecznikach.

 

  1. Życzę błogosławieństwa na świąteczny czas. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych i wszystkich w domach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!