1. W tym tygodniu w kalendarzu kościelnym wspominamy: 24.08 (sobota) ? święto św. Bartłomieja, apostoła.

 

  1. Wierni z Koniewa i Siniechowa zapraszają do Koniewa (nasz kościół filialny) w niedzielę 25 sierpnia na godzinę 12.00 na uroczystości odpustowe ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej połączone z dożynkami.

 

  1. W przeddzień uroczystości (sobota) o 18.00 w kościele w Koniewie możliwość przystąpienia do sakramentu spowiedzi świętej i Msza Święta w intencji przebłagalnej za grzechy ostatniego roku oraz za zmarłych przodków należących do tego kościoła, szczególnie tych, których doczesne szczątki spoczywają na dwóch tutejszych cmentarzach.

 

  1. Przeżywamy sierpień – miesiąc modlitw o trzeźwość narodu polskiego.

https://ekai.pl/apel-zespolu-episkopatu-ds-apostolstwa-trzezwosci-na-miesiac-trzezwosci/

 

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. Warto zaglądać na naszą stronę parafialną (www.parafiazarnowo.pl) i aplikację mobilną na smartfony ?Parafia Chrystusa Króla w Żarnowie?.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które można otrzymać od ministrantów przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Dużo siły w pracach polowych i innych. Cieszymy się gośćmi na naszym terenie i ogarniamy ich modlitwą. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!