1. Msze Święte w pierwszy i drugi dzień świąt: Rzystnowo ? 9.00; Żarnowo ? 10.30;
Koniewo – 12.00.

2. We wspomnienie św. Szczepana (drugi dzień świąt) ofiary na tacę są przeznaczone na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. Po świętach w kalendarzu kościelnym wspominamy: 27.12. (piątek) ? św. Jana Ewangelistęhttps://deon.pl/wiara/sw-jan-ewangelista-apostol-milosci,335664;
28.12. (sobota) ? Świętych Młodzianków, męczenników http://www.slowo.redemptor.pl/pl/1204/7505/swietych-mlodziankow-meczennikow-%E2%80%93-swieto.html.

4. Można zapisywać się na pielgrzymkę do Chorwacji (26 maja do 04 czerwca 2020 r.). Potrzebny do tego formularz jest do pobrania z naszej strony parafialnej www.parafiazarnowo.pl oraz do wzięcia przy wyjściu z kościoła.

5. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i książek, które można otrzymać od ministrantów przy wyjściu z kościoła.

6. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Szczególne podziękowania za przygotowanie świątyń na czas Bożego Narodzenia.

7. W najbliższą niedzielę przypada święto świętej rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Podczas Mszy Świętych odnowie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo małżonków.

8. Błogosławieństwa na piękne bożonarodzeniowe chwile ? pozdrówcie chorych w domach
i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!