1. Dziękuję za czas kolędy – wizyty duszpasterskiej: wspólną modlitwę, rozmowy, składane ofiary, poczęstunek, prezenty.
  2. Najbliższy czwartek, piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. Msza Święta za powołanych i nowe powołania do służby w Kościele – szczególnie z naszej parafii – w czwartek 1 lutego w Rzystnowie o 17.00.
  3. Msze Święte z możliwością przyjęcia komunii św. wynagradzającej w piątek (2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej, Dzień Życia Konsekrowanego, poświęcenie gromnic) i sobotę (3 lutego, wspomnienie św. Błażeja, patrona od chorób gardła, obrzęd dotknięcia „błażejkami” – specjalnymi świecami): 16.00 – Koniewo; 17.00 – Żarnowo; 18.15 – Rzystnowo.
  4. Po Mszy Świętej w piątek w Żarnowie spotkanie formacyjne dla członków róż Matki Bożej Częstochowskiej i Fatimskiej
  5. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.
  6. Choinki, żłóbek sprzątamy w sobotę 3 lutego.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
  1. Bóg zapłać za wszelkie dobro, ofiary na kościoły i na budowę nowego domu parafialnego.
  2. Odnowienie Misji Świętych w naszej parafii od 11 do 16 maja 2024 roku.
  3. Zachęcamy do kącika bibliotecznego, prasy katolickiej.
  4. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień pracy, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!