1. Gromadzimy się w pierwszą niedzielę miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów. Modlitwą otaczajmy Ojczyznę w rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz dzieci, młodzież i nauczycieli w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym.
  2. Dzisiaj dzieci wraz z rodzicami i młodzież pobierze kalendarze w ramach przygotowania do sakramentów spowiedzi św., Komunii św. i bierzmowania. Obecność w tym wydarzeniu będzie równoznaczna z oficjalnym zapisaniem się do formacji przed przyjęciem sakramentów świętych.
  3. Najbliższy czwartek, piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. W czwartek Msza Święta za powołanych i o nowe powołania do służby w Kościele (szczególnie z naszej parafii) w Rzystnowie o 17.00.
  4. Msze Święte z możliwością przyjęcia Komunii św. wynagradzającej w piątek (9 pierwszym piątków) i sobotę (5 pierwszych sobót): Koniewo – 16.00; Żarnowo – 17.00; Rzystnowo – 18.15.
  5. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną w sobotę w godzinach przedpołudniowych.
  6. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  7. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”. Za dobrowolną ofiarę kalendarze misyjne na 2025 rok.
  8. Zachęcam bardzo do modlitwy w intencji remontu naszych kościołów i budowy nowego domu parafialnego.
  9. Bóg zapłać za ofiary na remonty kościołów i budowę domu parafialnego, inne dary. Za tydzień taca budowlana.
  10. Dziękuję za godne przygotowanie odpustu ku czci MB Częstochowskiej połączonego z dożynkami w Koniewie. Za uroczystość dożynkową w Żarnowie.
  11. W Rzystnowie odpust ku czci św. Stanisława Kostki połączony z dożynkami 15 września o 12.00. Mszy Świętej będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. dr Marek Woś salezjanin, wykładowca akademicki. Wcześniej od 6 września rozpocznie się nowenna do św. Stanisława Kostki z peregrynacja poświęconej Ikony po domach, rodzinach.
  12. Niech Pan Bóg błogosławi w pracy, nauce, codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!