1. W piątek 28 czerwca br. minęła 67 rocznica powstania naszej parafii i 52 rocznica powstania diecezji szczecińsko – kamieńskiej.
 2. Lipiec jest miesiącem Najdroższej Krwi Chrystusa. Odmawiajmy litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa. Główną intencją niech będzie prośba o dobre urodzaje i szczęśliwe żniwa.
 3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na Świętopietrze (Stolicę Apostolską).
 4. Jutro 1 lipca br. o 18.00 w katedrze w Wolinie uroczysta Msza Święta przez wstawiennictwo św. Ottona w jego liturgiczne wspomnienie w roku jubileuszowym 900 lecia chrztu Pomorza. W uroczystościach będą uczestniczyć wierni z dekanatu Wolin, Goleniów i Świnoujście. Serdecznie zapraszamy!
 1. Najbliższy piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. Msze Święte z możliwością przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej (9 pierwszych piątków i pięć pierwszych sobót): 16.00 – Koniewo; 17.00 – Żarnowo; 18.15 – Rzystnowo.
 2. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.
 3. Dziękujemy firmie pana Pawła Labudy za ufundowanie i zamontowanie krzyża na cmentarzu w Żarnowie. Dzisiaj na cmentarzu o 14.00 modlitwa za zmarłych i poświęcenie krzyża.
 1. Możemy przynosić do kościoła każdą książkę, z której już nie korzystamy, a na pewno przyda się jeszcze innym.
 2. Nasza parafia ma do sprzedania działki budowlane w cenie 100 złotych za metr kwadratowy. Szczegóły w kancelarii (ks. Piotr – 660444180) i u przewodniczącego rady parafialnej (pan Arkadiusz Tomala – 721370760).
 3. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego (między innymi: na wakacyjne wyjazdy – woda święcona i różańce).
 4. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
 5. Dziękujemy panu Andrzejowi Łyczko, jego synowi i bratu za ufundowanie ogrodzenia przy krzyżu w Żarnówku. Za montaż im, Markowi Stanisławskiemu i Czesławowi z Miodowic.
 1. Zachęcam do modlitwy w intencjach, w których regularnie odprawiam Msze Święte z Bractwa Ratowania Dusz Od Potępienia Wiecznego: O uproszenie miłosierdzia Bożego dla konających, a zwłaszcza konających w grzechach śmiertelnych oraz za tych, którzy zamierzają targnąć się na swój e życie; O skrócenie mąk dla dusz w czyśćcu cierpiących, a przez ich wstawiennictwo w pewnej intencji.

www.ratujmydusze.przemyska.pl/ratowanie-dusz/modlitwa-o-uproszenie-milosierdzia-bozego/

 1. Proszę o modlitwę w intencji remontu naszych kościołów i budowy nowego domu parafialnego.
 2. Tradycyjnie 28 lipca br. (niedziela) będziemy gościć pielgrzymów Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki podejmując ich obiadem. Produkty i środki pieniężne możemy przekazywać pani Jolancie Murańskiej i Karolinie Jarmule.
 1. Rozpoczynamy przygotowania do odpustów w Koniewie (25 sierpnia br.) i Rzystnowie (15 września br.) i do Dwutysiąclecia Dzieła Odkupienia (Anno Domini 2033). Będziemy mogli uczestniczyć w nowennie (9 dni przed odpustem i 9 lat przed Rokiem Odkupienia – 2033.): codziennie Msza Święta i peregrynacja (przenoszenie albo przewożenie w celach kultowych relikwii, obrazów i innych przedmiotów kultu religijnego) po domach (rodzinach) ikony Matki Bożej Częstochowskiej (Koniewo, Siniechowo) i ikony św. Stanisława Kostki (Rzystnowo, Miodowice, Machowiec).
 1. Niech Pan Bóg nam błogosławi w pracy, wakacjach, codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!