1. Zachęcam w czerwcu do odmawiania litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Dziękuję za ofiary na kościoły i budowę nowego domu parafialnego, za ofiary na tacę tzw. budowlaną w poprzednią niedzielę: Rzystnowo – 337 zł, Żarnowo – 1429,21 zł, Koniewo – 362 zł. W lipcu nie będzie tacy budowlanej.
  3. Bóg zapłać sołectwu Żarnowo, KGW Żarnowianki, Państwu Ireneuszowi i Katarzynie Betkom oraz Panu Tadeuszowi Wirkowskiemu za organizację koncertu z okazji Roku Ottonowego. To doniosłe wydarzenie było zapowiadane 6 czerwca br. w Kurierze Szczecińskim.
  4. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  5. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  6. Mamy zaproszenie na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. Szczegóły www.szczecinska-rowerowa.pl
  7. Proszę o modlitwę w intencji remontu naszych kościołów i budowy nowego domu parafialnego.
  8. Rozpoczynamy przygotowania do odpustów w Koniewie (25 sierpnia br.) i Rzystnowie (15 września br.) i Dwutysiącleciem Dzieła Odkupienia (Anno Domini 2033).
  9. Niech Pan Bóg nam błogosławi. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!