1. Dzisiaj z racji Roku Ottonowego w kościele parafialnym w Żarnowie o 10.30 koncert organowy. Po koncercie zapraszamy na „podróż w czasie”: osoby zainteresowane będą mogły spróbować swoich sił w pisaniu prawdziwym, starym piórem, tak jak to czyniono w średniowieczu. Bóg zapłać sołectwu Żarnowo i KGW Żarnowianki za organizację tego wydarzenia.
  2. Zachęcam w czerwcu do odmawiania litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Dziękuję Radzie Parafialnej i innym Parafianom oraz Gościom za modlitwę, życzenia i prezenty z okazji 30 rocznicy święceń kapłańskich. Za ofiary na kościoły i budowę nowego domu parafialnego, za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na kontynuację budowy nowej plebanii (w lipcu nie będzie tacy budowlanej).
  1. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  2. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  3. Mamy zaproszenie na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. Szczegóły www.szczecinska-rowerowa.pl
  4. Proszę o modlitwę w intencji remontu naszych kościołów i budowy nowego domu parafialnego.
  5. W przyszłą niedzielę spotkanie po Mszy Świętej (w Żarnowie i Koniewie) z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej.
  6. Niech Pan Bóg nam błogosławi. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!