1. Dzisiaj Światowy Dzień Chorego. Wspomnienie matki Bożej z Lourdes.
  2. W tym tygodniu Środa Popielcowa – początek Wielkiego Postu. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem: Koniewo – 16.00, Żarnowo – 17.00, Rzystnowo – 18.15. Jest to dzień postu ścisłego – jakościowego (dania bezmięsne) i ilościowego (jeden posiłek do syta, inne lekkie).
  3. Środa to także 14. tego miesiąca – Nowenna Wiary przed jubileuszem 900 – lecia misji chrystianizacyjnej św. Ottona.
  4. Droga Krzyżowa w piątek: 16.00 – Koniewo, 17.00 – Żarnowo, 18.15 Rzystnowo.
  5. Gorzkie Żale w niedzielę: Żarnowo – przed Mszą Świętą, Rzystnowo i Koniewo – po Mszy Świętej.
  6. Za udział w nabożeństwach wielkopostnych (Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale) możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  7. Bóg zapłać za wszelkie dobro, ofiary na kościoły i na budowę nowego domu parafialnego. Za ofiary na dzisiejszą tacę budowlaną.
  8. Odnowienie Misji Świętych w naszej parafii od 11 do 16 maja 2024 roku.
  9. Zachęcamy do kącika bibliotecznego, prasy katolickiej.
  10. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień: pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!