1. Nabożeństwa majowe w kościele, przy krzyżach przydrożnych i indywidualnie.
  2. Odnowienie Misji Świętej już od najbliższej soboty 11 maja, które potrwają do czwartku 16 maja 2024 (w dni powszednie: Koniewo 16.30; Rzystnowo – 18.00; Żarnowo – 19.30. W niedzielę: 9.00 – Rzystnowo; 10.30 – Żarnowo; 12.00 – Koniewo). Przy wyjściu z kościoła można pobrać koperty w celu wsparcia Odnowienia Misji.
  3. Czas Odnowienia Misji Świętej uroczyście rozpoczniemy pod przewodnictwem ojca Krzysztofa Jezierskiego (OMI, oblata) przy krzyżach misyjnych obok naszych kościołów. Na tę okoliczność proszę przystroić owe krzyże.
  4. Dziękuję Piotrowi Młynarczukowi, Sebastianowi Sowińskiemu i Andrzejowi Małańczakowi za konserwację rocznego krzyża misyjnego w Żarnowie.
  5. Dziękuję za wszelkie dary, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. W tym miesiącu w związku z Odnawianiem Misji nie będzie niedzieli z „tacą budowlaną”.
  6. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  7. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  8. Proszę o modlitwę w intencji remontu naszych kościołów i budowy nowego domu parafialnego.
  9. Niech Pan Bóg nam błogosławi. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!