1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
  2. Dziękuję za posprzątanie świątyń po czasie bożonarodzeniowym.
  3. Bóg zapłać za wszelkie dobro, ofiary na kościoły i na budowę nowego domu parafialnego. Za tydzień taca budowlana. W Dzień Życia Konsekrowanego 2 lutego zebraliśmy w całej parafii na rzecz zakonów klauzurowych (zamkniętych) 315 zł.
  4. Środa Popielcowa w przyszłym tygodniu 14 lutego, czyli najbliższy czwartek tzw. „tłusty”.
  5. Odnowienie Misji Świętych w naszej parafii od 11 do 16 maja 2024 roku.
  6. Zachęcamy do kącika bibliotecznego, prasy katolickiej.
  7. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień: pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!