1. Dzisiaj o 10.30 w kościele parafialnym comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii. Kartki z intencjami możemy wrzucać do skarbonki w świeczniku wotywnym.
  2. W środę 01 maja uroczyste rozpoczęcie nabożeństw majowych: Koniewo – 16.00; Żarnowo – 17.00; Rzystnowo – 18.15.
  3. Najbliższy czwartek, piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. Msza Święta w czwartek w Rzystnowie o 17.00 za powołanych i o nowe powołania do służby w Kościele, szczególnie z naszej parafii.
  4. 3 maja – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte z możliwością przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej (9 pierwszych piątków miesiąca): Rzystnowo – 9.00; Żarnowo – 10.30; Koniewo – 12.00.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca (praktyka 5 pierwszych sobót miesiąca) Msze Święte z możliwością przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej: Koniewo – 16.00; Żarnowo – 17.00; Rzystnowo – 18.15. W godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.
  6. Dziękuję za wszelkie dary, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego.
  7. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  8. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  9. Odnowienie Misji Świętej od 11 do 16 maja 2024 (w dni powszednie: Koniewo 16.30; Rzystnowo – 18.00; Żarnowo – 19.30. W niedzielę: 9.00 – Rzystnowo; 10.30 – Żarnowo; 12.00 – Koniewo). Zachęcam, aby zaplanować sobie udział w tym niezwykłym czasie Łaski. Przy wyjściu z kościoła można pobrać koperty w celu wsparcia Odnowienia Misji.
  10. Proszę o modlitwę w intencji remontu naszych kościołów i budowy nowego domu parafialnego.
  11. Niech Pan Bóg nam błogosławi. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!

 

Modlitwa na odnowienie Misji Świętej

Dobry i Miłosierny Boże! Prosimy Cię o błogosławieństwo dla odnowienia Misji Świętej, która ma być czasem przemiany i umocnienia wiary w naszej Parafii.

Dopomóż nam przygotować się dobrze do tego szczególnego wydarzenia. Użycz misjonarzowi światła i łaski. Niech Twoje Słowo przez niego głoszone oświeci nas i pouczy, uzdrowi i wzmocni, uświęci i zbawi. Prosimy Cię o to przez Syna Twego Jezusa Chrystusa. Amen.

Maryjo Niepokalana, módl się za nami.

Święty Eugeniuszu, módl się za nami.

Błogosławieni męczennicy oblaccy, módlcie się za nami.