1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki. Wdzięczni, pamiętamy w modlitwach.
  2. Nabożeństwa majowe w kościele, przy krzyżach przydrożnych i indywidualnie.
  3. Rocznica I Komunii św. w Boże Ciało. Spowiedź dzieci i najbliższych w przeddzień – środa 29 maja br. (Żarnowo – 17.00; Koniewo – 18.00).
  4. Boże Ciało – Msze Święte z procesjami: 9.00 – Rzystnowo, 10.30 – Żarnowo, 13.00 Koniewo.
  5. Procesje eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00
  6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte z możliwością przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej: Rzystnowo – 15.00; Koniewo – 16.00 i Żarnowo – 17.00. W godzinach przedpołudniowych w sobotę odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów.
  8. Z racji Roku Ottonowego zapraszamy na koncert organowy w niedzielę 09 czerwca o 10.30 w kościele parafialnym w Żarnowie. Po koncercie zapraszamy wszystkich chętnych na podróż w czasie. Osoby zainteresowane będą mogły spróbować swoich sił w pisaniu prawdziwym, starym piórem, tak jak to czyniono w średniowieczu.

Program Koncertu Żarnowo

9. Dziękuję za ofiary na kościoły i budowę nowego domu parafialnego. Za dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz.

10.Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.

11.Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.

12. Proszę o modlitwę w intencji remontu naszych kościołów i budowy nowego domu parafialnego.

13. Niech Pan Bóg nam błogosławi. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!