1. Dzisiaj rozpoczynamy obchody Roku Ottonowego w naszej Archidiecezji, który potrwa do uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła w 2025 roku. Również dzisiaj Msza Święta w kościele parafialnym jako comiesięczna przez wstawiennictwo św. Rity i św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii. Kartki z intencjami możemy wrzucać do skarbonki przy świeczniku wotywnym.
  2. W ostatni czwartek zakończyliśmy czas odnowienia Misji Świętej, prowadzonej przez ojca Krzysztofa Jezierskiego (OMI, oblata). Dziękujemy bardzo! Przy okazji ojciec Krzysztof podarował nam ornat koloru białego, w którym będzie zaszczyt posługiwać w kościele w Koniewie.
  3. Dziękuję Parafianom za udział w ćwiczeniach duchowych w promieniach sakramentów świętych, gościnę w domach, różne podarunki, ofiary na działalność misyjną ojców oblatów w całym świecie.
  4. Nabożeństwa majowe w kościele, przy krzyżach przydrożnych i indywidualnie.
  5. Dziękuję za ofiary na kościoły i budowę nowego domu parafialnego. Za dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz.
  6. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  7. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  8. Proszę o modlitwę w intencji remontu naszych kościołów i budowy nowego domu parafialnego.
  9. Rocznica I Komunii św. w Boże Ciało. Spowiedź dzieci i najbliższych w przeddzień – środa 29 maja br. (Żarnowo – 17.00; Koniewo – 18.00).
  10. Niech Pan Bóg nam błogosławi. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!