1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ojca Krzysztofa Jezierskiego (OMI, oblata), który wczoraj przy krzyżach misyjnych obok naszych kościołów uroczyście rozpoczął czas Odnowienia Misji Świętej.
  2. Odnowienie Misji Świętej potrwa do czwartku 16 maja 2024 (w dni powszednie: Koniewo 16.30; Rzystnowo – 18.00; Żarnowo – 19.30. W niedzielę: 9.00 – Rzystnowo; 10.30 – Żarnowo; 12.00 – Koniewo).
  3. Nabożeństwa majowe w kościele, przy krzyżach przydrożnych i indywidualnie.
  4. Dziękuję za wszelkie dary, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za pięknie udekorowane krzyże misyjne.
  5. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  6. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  7. Proszę o modlitwę w intencji remontu naszych kościołów i budowy nowego domu parafialnego.
  8. Za tydzień w niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msza Święta w kościele parafialnym jako comiesięczna przez wstawiennictwo św. Rity i św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii. Kartki z intencjami możemy wrzucać do skarbonki przy świeczniku wotywnym.
  9. Rocznica I Komunii św. w Boże Ciało. Spowiedź dzieci i najbliższych w przeddzień – środa 29 maja br.
  10. Niech Pan Bóg nam błogosławi na czas odnowienia misji świętej. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!

 

Modlitwa na odnowienie Misji Świętej

Dobry i Miłosierny Boże! Prosimy Cię o błogosławieństwo dla odnowienia Misji Świętej, która ma być czasem przemiany i umocnienia wiary w naszej Parafii.

Dopomóż nam przygotować się dobrze do tego szczególnego wydarzenia. Użycz misjonarzowi światła i łaski. Niech Twoje Słowo przez niego głoszone oświeci nas i pouczy, uzdrowi i wzmocni, uświęci i zbawi. Prosimy Cię o to przez Syna Twego Jezusa Chrystusa. Amen.

Maryjo Niepokalana, módl się za nami.

Święty Eugeniuszu, módl się za nami.

Błogosławieni męczennicy oblaccy, módlcie się za nami.