1. Dzisiaj Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej. W kościele parafialnym w Żarnowie comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii.
 2. Liturgia Wielkiego Czwartku, Piątku i Soboty: Koniewo – 16.30, Rzystnowo – 18.00, Żarnowo – 19.30.
 3. Droga Krzyżowa i Koronka do Miłosierdzia Bożego w Wielki Piątek o 15.00 (godzina śmierci Pana Jezusa) w kościele parafialnym w Żarnowie. W tym dniu obowiązuje post ścisły: jakościowy (dania bezmięsne) i ilościowy (jeden posiłek do syta, inne lekkie).
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy i przy Bożym Grobie w czwartek i piątek: Koniewo – po liturgii do 21.00; Rzystnowo – po liturgii do 21.30; Żarnowo – po liturgii do 22.00.
 5. Poświęcenie pokarmów wielkanocnych w Wielką Sobotę: 10.00 – Koniewo (na osiedlu domków i przy kościele), 10.30 – Siniechowo (przy krzyżu), 11.00 – Jarszewko (przy krzyżu, wraz z poświęceniem nowego krzyża), 11.30 – Miodowice (przy krzyżu), 12.00 – Rzystnowo (przy dębie i przy krzyżu), 12.30 – Łąka (przy krzyżu), 13.00 – Racimierz (przy szkole), 13.30 – Żarnowo (przy kościele, przy starej plebanii, przy sklepie pani Dąbrowskiej, 14.00 – Żarnówko Gospodarstwo (przy krzyżu) i Żarnówko (przy krzyżu), 14.30 – Zielonczyn (przy Leśniczówce, przy krzyżu).
 1. Msze Święte w Wielkanoc: Niedziela Zmartwychwstania – Żarnowo o 6.00 (Rezurekcja) i 10.30, Koniewo o 8.00, Rzystnowo o 9.00. Poniedziałek Wielkanocny: 9.00 – Rzystnowo, 10.30 – Żarnowo, 12.00 – Koniewo.
 1. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz oraz krzyże przydrożne, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego.
 2. Dziękujemy bardzo – za gościnę w czasie rekolekcji wielkopostnych: Ilonie i Tomaszowi, Dominice Szkudlarkom, Krystynie Tomali z Siniechowa oraz Paulinie i Zdzisławowi Milkiewiczom z Łąki.

– rodzinie Szkudlarkom i Tomalom z Siniechowa za ofiarowanie i zamontowanie ekspozytora do książek, prasy w kościele w                      Koniewie.

 1. Serdeczne podziękowanie: – pani Lilii Ławickiej, wójt Przybiernowa i radzie gminy za dofinansowanie remontu kościoła w Rzystnowie;

– dla KGW Żarnowianki za ofiarę w wysokości 2800 zł na budowę nowego domu parafialnego (plebanii).

 1. Dostępne są świece Caritas na stół wielkanocny.
 2. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
 3. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
 4. Do bierzmowania – po zatwierdzeniu przygotowania – będzie można przystąpić w sobotę 01 czerwca br. o 12.00 w Wolinie podczas Archidiecezjalnych Dni Młodych.
 1. Parafia św. Jerzego w Goleniowie zaprasza na pielgrzymkę do Hiszpanii i Francji w dniach od 19 do 26 września 2024 roku. Szczegóły na www.swjerzy.goleniow.pl
 1. Niech Pan Bóg nam błogosławi na czas Wielkiego Tygodnia w szczególności Triduum Paschalnego, najważniejszych wydarzeń zbawczych. Dzieje się to dzięki przynależności do wspólnoty Kościoła. Uczestniczyć i służyć w Kościele to wielki zaszczyt. Można powiedzieć, że Kościół jest potęgą, bo „bramy piekielne Go nie przemogą” (Mt 16, 18)!  Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!