Kto w tę niedzielę z ufnością przystąpi do Komunii Świętej, otrzyma zupełne odpuszczenie win i kar.

To wyjątkowa łaska, porównywalna jedynie z sakramentem chrztu.

 

  1. Dzisiaj również pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic w Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
  2. Mamy zaproszenie do Śniatowa (między Golczewem a Kamieniem Pomorskim) do pierwszego kościoła w świecie pod wezwaniem św. Jana Pawła II na 104 urodziny wielkiego Polaka. Uroczystości będą miały miejsce 18 maja br. w sobotę o 15.00.
  3. Jeszcze raz Bóg zapłać za wspólnotowe przeżywanie Triduum Paschalnego, oktawy Wielkiej Nocy, pięknie przygotowane Ciemnice i Groby Boże ( po tej niedzieli je rozbieramy).
  4. Dziękuję wszelkie dary świąteczne, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za tydzień taca budowlana.
  5. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  6. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  7. Do bierzmowania – po zatwierdzeniu przygotowania – będzie można przystąpić w sobotę 01 czerwca br. o 12.00 w Wolinie podczas Archidiecezjalnych Dni Młodych.
  1. Parafia św. Jerzego w Goleniowie zaprasza na pielgrzymkę do Hiszpanii i Francji w dniach od 19 do 26 września 2024 roku. Szczegóły na www.swjerzy.goleniow.pl
  1. Przy wyjściu z kościoła z racji święta Miłosierdzia Bożego zbieramy ofiary do puszki na rzecz „Caritas”.
  2. Niech Pan Bóg nam błogosławi na czas nauki i pracy. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!