1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – Chrztu Pańskiego (podczas Mszy Świętych odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych). Adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emiliii Karola Wojtyłów.
  2. Od dzisiaj – niedzieli 07 stycznia o godzinie 13 w Koniewie rozpoczynamy kolędę – wizytę duszpasterską. 08 stycznia (poniedziałek) od 15.00 Siniechowo; 09 stycznia (wtorek) od 15.00 – Zielonczyn; 10 stycznia (środa) od 15.00 – Żarnówko; 11 stycznia (czwartek) od 15.00 – Jarszewko; 12 stycznia (piątek) od 15.00 Machowiec i Miodowice; 13 stycznia (sobota) od 10.00 – Rzystnowo; 14 stycznia (niedziela) od 14.00 – Łąka, ul. Staropolska. 15 stycznia (poniedziałek) od 15.00 – Łąka, bloki starsze i średnie; 16 stycznia (wtorek) – Łąka, bloki najnowsze.
  1. Peregrynacja relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów. Zapraszamy do Wolina we wtorek 09 stycznia od godziny 6.30 do 8.00.
  2. Za tydzień w niedzielę 14 stycznia 5 miesiąc „Nowenny Odnowy Wiary” przed 900 leciem chrztu Pomorza przez świętego Ottona.
  3. Również w niedzielę w kościele parafialnym w Żarnowie po Mszy Świętej o godzinie 10.30 koncert kolęd w wykonaniu uczniów państwowej szkoły muzycznej ze Szczecina Filipa Kamińskiego i Jana Kołakowskiego oraz naszego organisty Kamila Dąbrowskiego.
  4. Także w następną niedzielę (druga miesiąca) taca budowlana na budowę nowego domu parafialnego.
  5. Odnowienie Misji Świętych w naszej parafii od 11 do 16 maja 2024 roku.
  6. Zachęcamy do kącika bibliotecznego, prasy katolickiej, kalendarzy.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za wspólnotowe przeżywanie Bożego Narodzenia, pięknie przygotowane świątynie, dary i prezenty świąteczne oraz urodzinowe.
  8. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!