1. Przez cały tydzień módlmy się o nowe powołania do służby w Kościele, szczególnie z naszej parafii.
  2. Parafia świętego Jerzego w Goleniowie w dzień swojego patrona 24 kwietnia w środę o 18.00 będzie uroczyście obchodzić 50 lat istnienia. Wszyscy mamy zaproszenie!
  3. W przyszłą niedzielę o 10.30 w kościele parafialnym comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii. Kartki z intencjami możemy wrzucać do skarbonki w świeczniku wotywnym.
  4. Dziękuję za:

– wszelkie dary, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego;

– dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz;

– ofiary na tacę budowlana w poprzednią niedzielę (Rzystnowo – 596,00, Żarnowo – 1150,61, Koniewo – 773 zł.

  1. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  2. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  3. Odnowienie Misji Świętej od 11 do 16 maja 2024. Zachęcam, aby zaplanować sobie udział w tym niezwykłym czasie Łaski. Przy wyjściu z kościoła można pobrać koperty w celu wsparcia Odnowienia Misji.
  1. Gmina Przybiernów ogłosiła przetarg na remont kościoła filialnego w Rzystnowie. Więcej na stronie internetowej gminy i parafii.
  2. Proszę o modlitwę w intencji remontu naszych kościołów i budowy nowego domu parafialnego.
  3. Niech Pan Bóg nam błogosławi na czas nauki i pracy. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!

 

Modlitwa na odnowienie Misji Świętej

Dobry i Miłosierny Boże! Prosimy Cię o błogosławieństwo dla odnowienia Misji Świętej, która ma być czasem przemiany i umocnienia wiary w naszej Parafii.

Dopomóż nam przygotować się dobrze do tego szczególnego wydarzenia. Użycz misjonarzowi światła i łaski. Niech Twoje Słowo przez niego głoszone oświeci nas i pouczy, uzdrowi i wzmocni, uświęci i zbawi. Prosimy Cię o to przez Syna Twego Jezusa Chrystusa. Amen.

Maryjo Niepokalana, módl się za nami.

Święty Eugeniuszu, módl się za nami.

Błogosławieni męczennicy oblaccy, módlcie się za nami.