1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic w Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II – Emilii i Karola Wojtyłów.
  2. Gorzkie Żale w niedzielę: Żarnowo – przed Mszą Świętą, Rzystnowo i Koniewo – po Mszy Świętej.
  3. Droga Krzyżowa w piątek: 16.00 – Koniewo, 17.00 – Żarnowo, 18.15 Rzystnowo.
  4. Za udział w nabożeństwach wielkopostnych (Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale) możemy uzyskać odpust zupełny (darowanie kar za grzechy popełnione i uniewinnione w spowiedzi świętej) pod zwykłymi warunkami.
  5. Najbliższy czwartek jest pierwszym miesiąca. Msza Święta w Rzystnowie o 17.00 w intencji powołanych i o nowe powołania do służby w Kościele, szczególnie z naszej parafii.
  6. Bóg zapłać za modlitwy, wszelkie dobro, ofiary na kościoły i na budowę nowego domu parafialnego. Z okazji Niedzieli Ad Gentes (https://www.adgentes.misje.pl)  w całej parafii zebraliśmy misjonarzom 280 zł. Za tydzień taca budowlana przeznaczona nowy dom parafialny.
  7. Rekolekcje wielkopostne od niedzieli 17 marca do środy 20 marca: Żarnowo –niedziela o 10.30, poniedziałek i wtorek o 17.00; Koniewo – niedziela o 12.00, poniedziałek o 18.30 i w środę o 17.00; Rzystnowo – niedziela o 9.00, wtorek i środa o 18.30.
  8. Odnowienie Misji Świętych w naszej parafii od 11 do 16 maja 2024 roku.
  9. Zachęcamy do kącika bibliotecznego, prasy katolickiej.
  10. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień: pracy, nauki, przeżywania czasu wielkopostnego. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!