1. Dzisiaj 1058 rocznica chrztu Polski. Także ósmy dzień Nowenny Odnowy Wiary przed Wielkim Jubileuszem Dziewięćsetlecia Pomorskiej Misji Świętego Ottona.
  2. Mamy zaproszenie do Śniatowa (między Golczewem a Kamieniem Pomorskim) do pierwszego kościoła w świecie pod wezwaniem św. Jana Pawła II na 104 urodziny wielkiego Polaka. Uroczystości będą miały miejsce 18 maja br. w sobotę o 15.00.
  3. Dziękuję wszelkie dary świąteczne, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz. Dzisiaj taca budowlana.
  4. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  5. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Niedziela”, „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  6. Odnowienie Misji Świętej od 11 do 16 maja 2024. Zachęcam, aby zaplanować sobie udział w tym niezwykłym czasie Łaski.
  1. Proszę o modlitwę w intencji remontu naszych kościołów i budowy nowego domu parafialnego.
  2. Niech Pan Bóg nam błogosławi na czas nauki i pracy. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!