1. Dzisiaj w niedzielę (ostatni dzień roku) święto Świętej Rodziny (Jezusa, Maryi i Józefa). Podczas Mszy Świętych – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo małżonków.
  1. Jutro Nowy Rok. Msze Święte wg porządku niedzielnego: 9.00 – Rzystnowo, 10.30 – Żarnowo, 12.00 – Koniewo. W roku 2023 w naszej parafii 23 osoby zostały ochrzczone, 32 dzieci przystąpiło do I Komunii Świętej, 12 młodych było u bierzmowania, 3 pary weszły w sakramentalny związek małżeński, 20 osób odeszło z tego świata (8 osób po sakramentach spowiedzi świętej, Komunii Świętej i namaszczeniu chorych).
  1. Najbliższy piątek jest pierwszym miesiąca. Msze święte z możliwością przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej: 16.00 – Koniewo; 17.00 – Żarnowo (po Mszy Świętej spotkanie formacyjne członków róż Żywego Różańca); 18.15 – Rzystnowo. W piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.
  2. W sobotę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Święte z poświęceniem kredy, wody i kadzidła jak w każdą niedzielę: Rzystnowo – 9.00; Żarnowo – 10.30; Koniewo – 12.00.
  3. W pierwszą niedzielę miesiąca za tydzień święto Chrztu Pańskiego (podczas Mszy Świętych odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych). Adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów
  1. Zachęcamy do kącika bibliotecznego, prasy katolickiej, kalendarzy.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za wspólnotowe przeżywanie Bożego Narodzenia, pięknie przygotowane świątynie, dary i prezenty świąteczne.
  3. Od niedzieli 07 stycznia o godzinie 13 w Koniewie rozpoczynamy kolędę – wizytę duszpasterską. 08 stycznia (poniedziałek) od 15.00 Siniechowo; 09 stycznia (wtorek) od 15.00 – Zielonczyn; 10 stycznia (środa) od 15.00 – Żarnówko; 11 stycznia (czwartek) od 15.00 – Jarszewko; 12 stycznia (piątek) od 15.00 Machowiec i Miodowice; 13 stycznia (sobota) od 10.00 – Rzystnowo; 14 stycznia (niedziela) od 14.00 – Łąka, ul. Staropolska.
  1. Niech Pan Bóg nam błogosławi. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!