1. Dzisiaj Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji można pobrać Torbę Miłosierdzia, zapełnić ją i przekazać bezpośrednio dla potrzebujących lub do parafii, a stąd trafi do
  2. Również ta niedziela jest Światowym Dniem Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Pamiętamy w modlitwach.
  3. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych w tym tygodniu: w Koniewie – czwartek o 17.00; w  Żarnowie – piątek i sobota o 17; w Rzystnowie – środa o 17.00.
  4. Za tydzień w niedzielę 26 listopada o 12.00 w Żarnowie odpust parafialny ku czci Chrystusa Króla. Podczas uroczystej Mszy Świętej zostaną wprowadzone do kościoła relikwie św. Jana Pawła II. Uroczystościom przewodniczyć będzie ks. kanonik Wacław Nowak, proboszcz i dziekan dekanatu Goleniowskiego na ten dzień delegat ks. abpa Andrzeja Dzięgi. Po kościele poczęstunek na terenie nowego domu parafialnego z możliwością zwiedzania jego budowy.
  5. 4a. W tym dniu najważniejszym jest możliwość uzyskania odpustu zupełnego dla siebie lub zmarłej osoby (darowanie kar za grzechy usprawiedliwione w spowiedzi św.) pod warunkami: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., brak stałego przywiązania do jakiegoś grzechu, modlitwa w intencjach, w których modli się Ojciec Święty Franciszek. Spowiedź przed odpustem w sobotę od 16.30. Będzie ksiądz gość.
  1. Bóg zapłać za dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz. Ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. W ostatnią niedzielę na tacę budowlaną zebrano: Rzystnowo – 458 zł, Żarnowo – 1310, 50 zł, Koniewo – 340 zł. Do puszki na rzecz Kościoła Prześladowanego na świecie w całej parafii zebraliśmy 230 zł.
  2. Zachęcamy do kącika bibliotecznego i prasy katolickiej.
  3. Na naszej stronie internetowej parafii możemy przeczytać szczegółowo o zakończonym I etapie prac remontowych kościoła w Koniewie.
  4. Dziękuję za wszelkie dobro, ofiary przy okazji wypominek.
  5. Prosimy o zdjęcia z opisem z różnych wydarzeń w kościołach naszej parafii po wojnie. Do skopiowania i oddania. Będą one przydatne na obchody 70 rocznicy powstania naszej parafii i do remontu świątyń.
  6. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!