1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
 2. Od 1 do 8 listopada możemy codziennie uzyskać odpust zupełny dla jednej zmarłej osoby pod warunkami: przyjęcie Komunii św., odmówienie dowolnej modlitwy w intencjach Ojca Świętego oraz brak jakiegokolwiek przywiązania do grzechu. Konsekwencją grzechu jest zaciągnięcie winy i kary. Odpust zupełny jest to całkowite uwolnienie od kary za grzechy, które zostały odpuszczone już co do winy w spowiedzi. Dusze zmarłych przebywające w czyśćcu nie mogą same sobie pomóc, są zdane tylko na nas, którzy jeszcze pielgrzymujemy ku niebieskiej Ojczyźnie. Tylko żyjący mogą przyjść im z pomocą. Nie żałujmy czasu, by wspomóc naszych braci i siostry, którzy poprzedzili nas w ziemskiej pielgrzymce.
 3. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych w tym tygodniu: w Koniewie – poniedziałek, wtorek i środa o 16.00; w Żarnowie – codziennie do piątku włącznie o 17; w Rzystnowie – poniedziałek, wtorek, środa o 18.15.
 4. Bóg zapłać za dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz. Ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za tydzień taca budowlana.
 5. Zachęcamy do kącika bibliotecznego i prasy katolickiej.
 6. W sobotę 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Msze Święte wg porządku niedzielnego: 9.00 – Rzystnowo, 10.30 – Żarnowo, 12.00 – Koniewo.
 7. Burmistrz Wolina i Dyrektor Biblioteki w Wolinie zapraszają na obchody Narodowego Święta Niepodległości w dniach od 08 do 11 listopada br.
 8. W niedzielę 12 listopada br. przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Szczególną modlitwą otoczmy ofiary trzęsienia ziemi w Syrii, rosnącą dyskryminację chrześcijan w Ziemi Świętej, a szczególnie prośmy o pokój dla całego rejonu Bliskiego Wschodu. Przy wyjściu z kościoła będzie możliwość wsparcia materialnego.
 9. Odpust parafialny ku czci Chrystusa Króla w Żarnowie 26 listopada w niedzielę 12.00. Podczas uroczystej Mszy Świętej zostaną wprowadzone do kościoła relikwie św. Jana Pawła II.
 10. Na naszej stronie internetowej parafii możemy przeczytać szczegółowo o zakończonym I etapie prac remontowych kościoła w Koniewie.
 11. Przy wyjściu z kościoła są dostępne kartki na Wypominki. Również do pobrania na stronie internetowej parafii.
 12. Prosimy o zdjęcia z opisem z różnych wydarzeń w kościołach naszej parafii po wojnie. Do skopiowania i oddania. Będą one przydatne na obchody 70 rocznicy powstania naszej parafii i do remontu świątyń.
 13. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!