1. W środę 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta w Rzystnowie w kościele i procesja na cmentarz o 9.00; w Żarnowie Msza Święta na cmentarzu i procesja o 10.30.
 1. Od 1 do 8 listopada możemy codziennie uzyskać odpust zupełny dla jednej zmarłej osoby pod warunkami: przyjęcie Komunii św., odmówienie dowolnej modlitwy w intencjach Ojca Świętego oraz brak jakiegokolwiek przywiązania do grzechu. Konsekwencją grzechu jest zaciągnięcie winy i kary. Odpust zupełny jest to całkowite uwolnienie od kary za grzechy, które zostały odpuszczone już co do winy w spowiedzi. Dusze zmarłych przebywające w czyśćcu nie mogą same sobie pomóc, są zdane tylko na nas, którzy jeszcze pielgrzymujemy ku niebieskiej Ojczyźnie. Tylko żyjący mogą przyjść im z pomocą. Nie żałujmy czasu, by wspomóc naszych braci i siostry, którzy poprzedzili nas w ziemskiej pielgrzymce.
 1. Najbliższy czwartek, piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. Msze Święte: Koniewo – 16.00, Żarnowo – 17.00; Rzystnowo – 18.15.
 1. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną w sobotę w godzinach przedpołudniowych.
 2. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych w tym tygodniu od 2 (Dzień Zaduszny) do 5 listopada(sobota): 16.00 – Koniewo; 17.00 – Żarnowo; 18.15 – Rzystnowo.
 1. Następna niedziela jest pierwszą miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic w róż, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
 1. Bóg zapłać za dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego.
 1. Odpust parafialny ku czci Chrystusa Króla w Żarnowie 26 listopada w niedzielę o 12.00. Podczas uroczystej Mszy Świętej zostaną wprowadzone do kościoła relikwie św. Jana Pawła II.
 1. Dziękujemy: – pani Ilonie Szkudlarek za opiekę przy remoncie części fundamentów kościoła w Koniewie;

– panu Arturowi Jamie za odnowienie krzyży procesyjnych z kościoła parafialnego w Żarnowie i filialnego w Koniewie.

 1. Przy wyjściu z kościoła są dostępne kartki na Wypominki. Również do pobrania na stronie internetowej parafii.
 1. Prosimy o zdjęcia z opisem z różnych wydarzeń w kościołach naszej parafii po wojnie. Do skopiowania i oddania. Będą one przydatne na obchody 70 rocznicy powstania naszej parafii i do remontu świątyń.
 2. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!