1. Dzisiaj XXIII Dzień Papieski – „JAN PAWEŁ II. CYWILIZACJA ŻYCIA”. Wspominamy św. Jana Pawła II, modlimy się za jego wstawiennictwem i zbieramy przy wyjściu z kościoła ofiary na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży z uboższych rodzin.
  1. W tym tygodniu wspólnotowo będziemy się modlić na różańcu: w Koniewie – poniedziałek, środa o 17.00, czwartek, piątek i sobota o 16.00; w Żarnowie – czwartek, piątek i sobota o 17.00; w Rzystnowie – czwartek o 18.15.
  2. Intencjami w różańcu indywidualnym i wspólnotowym niech będą: za Kościół powszechny i pasterzy, za obrady Synodu, za Ojczyznę, naszą parafię, o nawrócenie i silną wiarę, za chorych, o ochronę dzieci i młodzieży przed złymi wpływami, w intencji budowy nowego domu parafialnego i remontu kościołów, zmarłych i dusze w czyśćcu cierpiące.
  1. W najbliższy piątek w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00 comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II.
  2. Bóg zapłać za dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego.  Za ofiary na tacę w drugą niedzielę miesiąca (08. Października) przeznaczone na budowę nowej plebanii: Rzystnowo – 392 zł, Żarnowo – 1293,67 zł, Koniewo 427 zł.
  1. Odpust parafialny ku czci Chrystusa Króla w Żarnowie 26 listopada w niedzielę o 12.00. Podczas uroczystej Mszy Świętej zostaną wprowadzone do kościoła relikwie św. Jana Pawła II.
  1. Dziękujemy: – Panu Kazimierzowi Komendzie za ufundowanie nowego ołtarza – stołu ofiarnego na cmentarzu w Żarnowie;

– Rodzinie Szkudlarków z Siniechowa za świece ołtarzowe do kościoła w Koniewie.;

– Radzie Parafialnej za dbałość w przebiegu budowy plebanii.

  1. Przy wyjściu z kościoła są dostępne kartki na Wypominki.
  2. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!