1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny 2023. Modlimy się i wspieramy materialnie dzieła misyjne.
  2. W tym tygodniu wspólnotowo będziemy się modlić na różańcu: w Koniewie – piątek i sobota o 16.00; w Żarnowie – piątek i sobota o 17.00; w Rzystnowie – piątek o 18.15.
  3. Intencjami w różańcu indywidualnym i wspólnotowym niech będą: za Kościół powszechny i pasterzy; za obrady Synodu; za Ojczyznę, naszą parafię – o nawrócenie i silną wiarę, za chorych, o ochronę dzieci i młodzieży przed złymi wpływami, w intencji budowy nowego domu parafialnego i remontu kościołów, ich budowniczych i ofiarodawców, dobrodziejów, mecenasów; zmarłych i dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Bóg zapłać za dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego.  Za ofiary z Dnia Papieskiego (15.10.).
  5. Odpust parafialny ku czci Chrystusa Króla w Żarnowie 26 listopada w niedzielę o 12.00. Podczas uroczystej Mszy Świętej zostaną wprowadzone do kościoła relikwie św. Jana Pawła II.
  6. Dziękujemy: – Panu Mirosławowi i Rafałowi Matuszakom, Kazimierzowi Komendzie, Andrzejowi Małańczakowi, Marianowi Łuczakowi za przebudowanie ołtarza – stołu ofiarnego w kościele parafialnym w Żarnowie.
  7. Przy wyjściu z kościoła są dostępne kartki na Wypominki. Również do pobrania na stronie internetowej parafii.
  8. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!