1. Dzisiaj gościmy ojca Krzysztofa Jezierskiego, oblata Maryi Niepokalanej, który głosił w naszej parafii Misje Święte. Teraz jest z kalendarzami misyjnymi na 2024 rok za dobrowolną ofiarą na cel działalności zgromadzenia. Nie ma adoracji Najświętszego Sakramentu, jest zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
  2. Bóg zapłać za pięknie przygotowany odpust połączony z dożynkami w kościele filialnym w Koniewie ku czci Matki Bożej Częstochowskiej.
  3. W przyszłą niedzielę poświęcenie ziarna polnego i ogrodowego z okazji święta Narodzenia NMP przypadającego 8 września.
  4. Bóg zapłać za modlitwy, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za tydzień ofiary na tacę są przeznaczone na budowę nowej plebanii.
  5. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  6. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Niedziela”, ”Opiekun”, ”Staś”.
  7. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!