1. Dzisiaj w niedzielę 27 sierpnia o 12.00 odpust połączony z dożynkami w kościele filialnym w Koniewie ku czci Matki Bożej Częstochowskiej. Wierni należący do tego kościoła z Koniewa i Siniechowa gorąco zapraszają! Uroczystości poprowadzi ks. Henryk Dudzik z Przybiernowa, któremu również dziękujemy za posługę w naszej parafii w lipcu.
  1. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msze Święte z możliwością przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00. W piątek po Mszy Świętej spotkanie formacyjne dla członków Żywego Różańca.
  2. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę w godzinach przedpołudniowych.
  3. Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca będziemy gościć ojca Krzysztofa Jezierskiego, oblata Maryi Niepokalanej, który głosił w naszej parafii Misje Święte. Teraz będzie z kalendarzami misyjnymi na 2024 rok za dobrowolną ofiarą na cel działalności zgromadzenia. Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu, będzie zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
  1. Bóg zapłać za modlitwy, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Serdeczne podziękowania za ofiary do puszki w zeszłą niedzielę dla powodzian w Słowenii.
  2. Z okazji 70 ( 28 czerwca 2027 r.) rocznicy powstania (erygowania) naszej parafii ogłaszamy konkurs literacko (wiersz, esej, opowiadanie) – plastyczny „KOCHAM MOJĄ PARAFIĘ”.
  3. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  4. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Niedziela”, ”Opiekun”, ”Staś”.
  5. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!