1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbiórka na rzecz powodzian w Słowenii.
  2. Witamy i pozdrawiamy Gości przebywających na terenie naszej parafii.
  3. W sierpniu zachęcamy do dobrowolnej abstynencji dla Maryi, Ojczyzny, rodziny i siebie.
  4. Comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II w najbliższą sobotę 26 sierpnia (uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej) w Żarnowie o 17.00.
  5. Również w sobotę Dożynki Gminy Stepnica 2023, na które zaprasza burmistrz Andrzej Wyganowski. Rozpoczęcie Mszą Świętą o 12.00 w Stepnicy
  6. Za tydzień w niedzielę 27 sierpnia o 12.00 odpust połączony z dożynkami w kościele filialnym w Koniewie ku czci Matki Bożej Częstochowskiej. Wierni należący do tego kościoła z Koniewa i Siniechowa gorąco zapraszają na uroczystości.
  7. Bóg zapłać za modlitwy, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Serdeczne podziękowania za ofiary na tacę w drugą niedziela miesiąca) przeznaczone na budowę nowej plebanii: Rzystnowo – 311 zł, Żarnowo – 1297 zł, Koniewo – 818 zł.
  8. Z okazji 70 ( 28 czerwca 2027 r.) rocznicy powstania (erygowania) naszej parafii ogłaszamy konkurs literacko (wiersz, esej, opowiadanie) – plastyczny „KOCHAM MOJĄ PARAFIĘ”.
  9. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  10. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Niedziela”, ”Opiekun”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  11. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, wakacji, urlopów, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!