1. Witamy i pozdrawiamy Gości przebywających na terenie naszej parafii.
 2. Dzisiaj po Mszach Świętych błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na środki transportu dla polskich misjonarzy pracujących na całym świecie.
 3. Najbliższy czwartek, piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. Msze Święte z możliwością przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej w piątek i sobotę w Żarnowie o 17.00.
 4. W piątek po Mszy Świętej spotkanie formacyjne dla członków Żywego Różańca.
 5. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną w sobotę w godzinach przedpołudniowych.
 6. Następna niedziela (pierwsza miesiąca) – adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic w Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów.
 7. Bóg zapłać za modlitwy, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. W drugą niedzielę lipca na tacę budowlaną zebraliśmy: Rzystnowo – 305,50 zł; Żarnowo -1684,50 zł; Koniewo – 620 zł.
 1. W środę 28 czerwca minęła 66 rocznica erygowania (powstania) naszej parafii Chrystusa Króla w Żarnowie. Chcemy już przygotowywać się duchowo i materialnie do jubileuszu 70 – lecia. Wstępem były Misje Świętych
 1. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
 2. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Niedziela”, ”Opiekun”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
 3. Odpust w kościele filialnym w Koniewie ku czci Matki Bożej Częstochowskiej 27 sierpnia w niedzielę o 12.00.
 4. Bóg zapłać:

– za gościnę (obiad) uczestnikom Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki.

– Panu Ireneuszowi Kudlińskiemu za odnowienie bocznych ścian w kościele parafialnym w Żarnowie. Ofiarował swoje zdolności i umiejętności oraz czas urlopu na rzecz wspólnoty parafialnej.

 1. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, wakacji, urlopów, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!