1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II – Emilii i Karola Wojtyłów. Po Mszy Świętej zbiórka do puszki na Stolicę Apostolską (Świętopietrze).
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta z możliwością przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej (9 pierwszych piątków miesiąca) w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00.
  3. Bóg zapłać za modlitwy, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone na budowę nowej plebanii.
  4. W środę 28 czerwca minęła 66 rocznica erygowania (powstania) naszej parafii Chrystusa Króla w Żarnowie. Chcemy już przygotowywać się duchowo i materialnie do jubileuszu 70 – lecia. Wstępem były Misje Święte.
  5. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  6. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Niedziela”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  7. Szczecińska Piesza Pielgrzymka – dziękując za poprzednie lata – zwraca się z prośbą o gościnę w tym roku w czwartek 27 lipca.
  8. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, wakacji, urlopów, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!