1. Czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. W najbliższą sobotę (pierwsza miesiąca) w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach.
  3. Następna niedziela jest pierwszą miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic w róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II – Emilii i Karola Wojtyłów.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kolonie dla dzieci organizowane przez Caritas (w całej parafii zebraliśmy 340 zł.). Za tydzień zbiórka do puszki na Stolicę Apostolską (Świętopietrze).
  5. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  6. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Niedziela”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  7. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, wakacji, urlopów, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!