1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszki na kolonie dla dzieci organizowane przez Caritas.
  2. Czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W najbliższy czwartek w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00 Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku szkolnego przez comiesięczne wstawiennictwo św. Rity i św. Jana Pawła II.
  4. W piątek Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwach.
  5. Bóg zapłać:

– za modlitwy, ofiary, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz;

– za ofiary na tacę w drugą niedzielę miesiąca (11 czerwca) ofiary przeznaczone na kontynuację budowy nowego domu parafialnego – Żarnowo 1118,50 zł, Koniewo 368 zł, Rzystnowo 335 zł.

1. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  2. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Opiekun”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  3. Zapraszamy:

– na pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 22 do 29 kwietnia 2024 roku (wylot z Goleniowa). Koszt 5500 zł. Zapisy i szczegóły w parafii. Wstępna decyzja o wyjeździe do końca czerwca br.;

– na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy od 03 do 09 lipca br. Szczegóły na www.szczecinska-rowerowa.pl/regulamin.

1. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!